Belediye ve Bağlı Kuruluşlarına Yönelik Yönetmelik Resmi Gazete'de Yayımlandı

Belediye ve Bağlı Kuruluşlarına Yönelik Yönetmelik Resmi Gazete'de Yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugün yayımlanan sayısında; Belediye ve Bağlı Kuruluşlarına Yönelik Yönetmelik yayımlandı. Söz konusu yönetmelik içeriğinde Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin Ek 4 üncü maddesinin yürürlükten kaldırıldığı açıklandı.

Resmi Gazete'de bugün yayımlanan yönetmelikte Belediye ve Bağlı Kuruluşlarına Yönelik Yönetmelik 3 maddeden oluşuyor. Söz konusu yönetmelikte Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin Ek 4 üncü maddesi yürürlükten kaldırıldığı ifade ediliyor.

BELEDİYE VE BAĞLI KURULUŞLARI İLE MAHALLİ İDARE BİRLİKLERİ NORM KADRO İLKE VE STANDARTLARINA DAİR YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK

MADDE 1 – 22/2/2007 tarihli ve 26442 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin Ek 4 üncü maddesi yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini İçişleri Bakanı ve Devlet Personel Başkanlığının bağlı olduğu Bakan birlikte yürütür.

Kamupersoneli.net I ANKARA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.