Çalışma Bakanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığına ait atama kararları yayımlandı. Atama kararlarının detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Çalışma Bakanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Resmi Gazete'nin 12 Eylül 2018 tarihli sayısında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi yayımlandı ve yayımlanan kararname kapsamında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına yapılan atamalar belirtildi. 

Konu ile ilgili olarak atamaların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ

"Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunana İş Müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcıları Duygu Arslan, Serdar Akyol, Gözde Begüm Akyol, Harun Serdar Akyel, Mustafa Karakaya ve Tuğçe Karakaya 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3. maddeleri gereğince atanmıştır."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE