Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına Atama Kararı Resmi Gazete'de Yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevine atama kararı yayımlandı. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre Veysel Bektaş, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak atandı.

MEVZUAT 10.08.2018, 05:05 15.08.2018, 05:35
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına Atama Kararı Resmi Gazete'de Yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı pozisyonuna atama kararı Resmi Gazete'nin 10 Ağustos tarihli sayısında yayımlandı. 

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı olarak atanan isim ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski Hukuk Danışmanı Veysal Bektaş oldu. 

CUMHURBAŞKANLIĞI BAŞDANIŞMANLIĞINA VEYSAL BEKTAŞ ATANDI

Resmi Gazete'nin 30505 sayılı sayısında, ''Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına, Veysal BEKTAŞ’ın Atanması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2018/98)'' başlığıyla Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevine yapılan atama kararı yayımlandı. 

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararında, Cumhurbaşkanlığı'ndan Karar 2018/98 Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına, Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 12 ve 13 üncü maddeleri gereğince Veysal Bektaş atandı. ifadeleri kullanıldı. 

Veysal Bektaş daha önce Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Personel Genel Müdür yardımcısı, Adalet Bakanlığında Personel İşleri Genel Müdür Yardımcılığı Cumhurbaşkanlığı Hukuk Hizmetleri Daire Başkanı olarak görev yaptı. Veysal Bektaş daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hukuk Danışmanı olarak görev aldı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)