Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine Göre 81 İl Dernekler Müdürlerinin Görevleri Sonlandırıldı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanarak yayımlanan 13 Eylül 2018 tarihli Resmi Gazete'de yer alan Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre; 81 il dernekler müdürlerinin görevleri sonlandırıldığı belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine Göre 81 İl Dernekler Müdürlerinin Görevleri Sonlandırıldı!

13 Eylül 2018 tarihli Resmi Gazete'de yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre;  81 il dernekler müdürlerinin görevleri sona erdirildi.

13 Eylül 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan detaylarda ise;

"GEÇİCİ MADDE 1- (1) Mevzuatta Dernekler Dairesi Başkanlığına yapılan atıflar Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne, Dernekler Dairesi Başkanına yapılan atıflar Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürüne yapılmış sayılır.

(2) Bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihte İl Demekler Müdürü kadrosunda bulunanların görevleri sona erer ve yeni bir kadroya atanıncaya kadar eski kadrolarına ait her türlü aylık, ek gösterge ve her türlü zam ve tazminatları, ikramiye ve sözleşme ücretleri ile diğer mali haklarını İçişleri Bakanlığı bütçesinden almaya devam ederler." ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE