Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik !

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü'nce yayınlanan Resmi Gazete'nin 1 Eylül 2016 tarihli sayısında Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişikliğe gidildiğine dair yönetmelik yayımlandı.

MEVZUAT 01.09.2016, 08:35 01.09.2016, 08:39
Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik !
Resmi Gazete'nin 1 Eylül 2016 tarihli sayısında Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik yayımlandı. İlgili yönetmelikte yer alan 14'üncü maddeye bir fıkra eklendi.

Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişikliğe Gidildi. İlgili Yönetmeliğin 14'üncü maddesine "Genel Sağlık Bakımından Önemi Haiz Sağlık Personeli Hakkında Özel Yönetmelikte Düzenlenme Yapılması Kaydıyla Birinci Fıkranın (d) bendi hükmümüne İlişkin Farklı Usul ve Esaslar Belirlenebilir" fıkrası eklendi. 

Kamu haberlerinden, memur haberlerinden ve çok daha fazlasından anında haberdar olabilmek için kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net'i takip etmeye devam edin.

Kamupersoneli.net - Ankara
Yorumlar (1)