Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğiitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

7 Haziran Salı tarihli Resmi Gazete ilanına göre Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ile Sınav yönetmeliklerinde değişiklik yapıldı. İşte değişen yönetmelik ve detaylar..

MEVZUAT 07.06.2016, 09:35 07.06.2016, 09:43
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğiitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı
7 Haziran 2016 Salı tarihli Resmi Gazete ilanında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı. İşte Resmi Gazete'de yer alan ilan:

Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nden:

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ön Linsans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliklerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik


MADDE 1 – 31/10/2011 tarihli ve 28101 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 30 uncu maddesinin ikinci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“(2) Dikey geçiş ile lisans programlarına yerleşen ve halen kayıtlı olan öğrencilerin lisans not ortalamaları, ön lisans programında alarak lisans programında intibakı yapılan dersler ile lisans eğitimi sırasında aldığı dersler üzerinden hesaplanır.”

MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü yürütür.

Son dakika haberleri, kamu haberleri, memur haberleri, kamu ilanları, memur alım ilanları, akademik ilanlar, işçi alım ilanları ve daha fazlasından haberdar olmak için kamupersoneli.net İnternet adresimizi takip edebilir veya kamupersoneli.net android uygulamasını cep telefonunuza indirerek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Kamupersoneli.net  | Ankara
Yorumlar (0)