Hakim ve Savcıların Görevde Yükselme Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Resmi Gazte'nin bugünkü sayısında bir karar yayımlandı. Yayımlanan kararda 14 Mart 2019 tarihli görevinde yükselen hakim ve savcıların listesi belirtildi.

Hakim ve Savcıların Görevde Yükselme Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

14 Mart 2019 tarihli görevinde yükselen hakim ve savcılarının isim listesi Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile belirtildi. 

Konu ile ilgili olarak Resmi Gazete'de yayımlanan kararda 2018 Aralık dönemi sonuna kadar sürelerini bitirip, Hakimler ve Savcılar Kurulunca yükseltilmelerine karar verilen adli yargı hakim, Cumhuriyet başsavcı ve savcıları ile İdari yargı hakimlerine ait isim listesi belirtildi.

İşte yayımlanan kararın detayları:

HAKİMLER VE SAVCILAR KURULU KARARLARI

Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanlığından:

2018 Aralık dönemi sonuna kadar sürelerini bitirip, Hakimler ve Savcılar Kurulunca yükseltilmelerine karar verilen adli yargı hakim, Cumhuriyet başsavcı ve savcıları ile İdari yargı hakimlerine ait defterler 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanununun 29 uncu maddesi gereğince aşağıda gösterilmiştir.

İsim Listesi İçin TIKLAYIN.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE