Hazine Müsteşarlığına Yapılacak Programcı ve Çözümleyici Atama Yönetmeliği Kaldırıldı

Hazine Müsteşarlığına Yapılacak Programcı ve Çözümleyici Atama Yönetmeliği Kaldırıldı

Bugünkü Resmi Gazete'de Hazine Müsteşarlığı bünyesinde yapılacak olan programcı ve çözümleyici atama yönetmeliğinin kaldırılmasına ilişkin bir yönetmelik yayımlandı. Yayımlanan yönetmeliğe ilişkin tüm detayları haberimizde ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Resmi Gazete'nin 1 Mart 2018 tarihli sayısında yayımlanan yönetmelik ile Hazine Müsteşarlığına yapılacak olan çözümleyici ve programcı kadrolarına atama yönetmeliğinin kaldırıldığı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak ilgili yönetmelik Resmi Gazete'de "Hazine Müsteşarlığı Programcı Ve Çözümleyici Kadrolarına Yapılacak Atamalara İlişkin Yönetmeliğin Yürürlükten Kaldırılmasına İlişkin Yönetmelik" başlığı ile kamuoyu ile paylaşıldı. 

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan yönetmelikte Resmî Gazete’de yayımlanan Hazine Müsteşarlığı Programcı ve Çözümleyici Kadrolarına Yapılacak Atamalara İlişkin Yönetmeliğin yürürlükten kaldırıldığı ifade edildi. Söz konusu yönetmeliğin detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

YAYIMLANAN YÖNETMELİK

MADDE 1 – 23/3/2002 tarihli ve 24704 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Hazine Müsteşarlığı Programcı ve Çözümleyici Kadrolarına Yapılacak Atamalara İlişkin Yönetmelik yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Hazine Müsteşarlığının bağlı bulunduğu Bakan yürütür.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler