İki Genel Müdür Yardımcısı Ataması Kararı Resmi Gazete'de Yayımlandı

Resmi Gazete'de iki genel müdür yardımcısı ataması kararları yayımlandı. Resmi Gazete'de yer alan karara göre Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Yardımcılığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına atamalar yapıldı.

MEVZUAT 18.09.2018, 01:12
İki Genel Müdür Yardımcısı Ataması Kararı Resmi Gazete'de Yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı iki genel müdür yardımcısı kadrosuna atama yapılması kararı yayımlandı. 

18 Eylül 2018 Tarihli ve 30539 Sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan kararlara göre atama yapılan genel müdürlük kadroları ve bu kadrolara ataması yapılan isimler şu şekilde,

İKİ MÜDÜR YARDIMCISI ATAMA KARARI RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atamalarına göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı iki genel müdür yardımcısı pozisyonu için atama gerçekleştirdi. Yayımlanan kararda atama yapılan kadrolar, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Yardımcılığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığı olarak açıklandı. 

Bu kapsamda Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Yardımcılığı kadrosuna yapılan atamayla bu göreve Ahmet Nuri Ekici getirildi. Resmi Gazete'de yer alan ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığı kadrosuna yapılan atamayla bu göreve Şennur Aldemir Doğan atandı. 

RESMİ GAZETE'DE YER ALAN KARAR METİNLERİ

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Yardımcılığı kadrosuna gerçekleştirilen atama kararı metni; Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ahmet Nuri Ekici atanmıştır. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığı kadrosuna gerçekleştirilen atama metni; Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda açık bulunan Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Şennur Aldemir Doğan atanmıştır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)