KOSGEB Destek Programları Kapsamındaki Tüm Belgeler Elektronik Ortamda Alınabilecek

Resmi Gazete'nin bugünkü yayımlanan sayısı içerisinde yer alan yönetmeliğe göre; KOSGEB destek programları yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmelik yayımlandı. Bununla beraber söz konusu destek programları kapsamında bulunan bütün belgeler ve bilgilerin elektronik ortamda alınabileceğine yer verildi.

KOSGEB Destek Programları Kapsamındaki Tüm Belgeler Elektronik Ortamda Alınabilecek

KOSGEB Destek programları kapsamında bulunan bütün belgeler ve bilgilerin elektronik ortamda alınabileceğine açıklandı. Söz konusu yayımlanan yönetmelik Resmi Gazete'nin 30.05.2018 tarihli sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Yayımlanan yönetmelik içerisinde ise;

"MADDE 1 – 15/6/2010 tarihli ve 27612 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan KOSGEB Destek Programları Yönetmeliğinin 10/A maddesinin birinci fıkrasının sonuna aşağıdaki cümle eklenmiştir.

“Destek Programları kapsamındaki tüm belgeler ve bilgiler elektronik ortamda alınabilir.”

MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı yürütür." ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 09:51
YORUM EKLE