Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığı Görevine Atama Kararları Yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Milli Savunma Bakanlığı'nda Bakan Yardımcısı olarak görev yapacak dört ismin atanmasına ilişkin kararlar yayımlandı.

MEVZUAT 10.08.2018, 01:39 15.08.2018, 05:36
Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığı Görevine Atama Kararları Yayımlandı

10 Ağustos tarihli ve 30505 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Resmi Gazete'nin bu sayısında Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevlerine yapılan atama kararları yer aldı. 

Yayımlanan atama kararlarına göre bu görev için 4 ismin ataması yapıldı. Resmi Gazete'de yer alan atama kararları ve bu görevlere yapılan atamalara ilişkin detaylar şöyle;

MSB BAKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNE ATAMA

30505 sayılı Resmi Gazete'de yer alan atama kararlarına göre Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine 4 ismin ataması yapıldı. Bu kapsamda; Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Alpaslan KAVAKLIOĞLU; Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Muhsin DERE; Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Şuay ALPAY ve Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Yunus Emre KARAOSMANOĞLU atanmaları uygun görülmüştür.

Yayımlanan atama kararlarının her birinde şu ifadeler kullanıldı. 

Karar 2018/91 Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Alpaslan KAVAKLIOĞLU atanmıştır. 

Karar 2018/92 Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Muhsin DERE atanmıştır. 

Karar 2018/93 Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Şuay ALPAY atanmıştır. 

Karar 2018/94 Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Yunus Emre KARAOSMANOĞLU atanmıştır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)