banner731

Resmi Gazete'de 23 Ağustos 2019 Tarihli Atama Kararları Yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanlığı Kararları yayımlandı. Bu kararlar kapsamında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ait atamalar belirtildi.

MEVZUAT 23.08.2019, 07:50
Resmi Gazete'de 23 Ağustos 2019 Tarihli Atama Kararları Yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ait atama kararları belirtildi.

Buna göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Muhammet Örnek ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Önal İnaltekin görevden alındı.

Bunun yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Personel Dairesi Başkanlığına ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığına atamalar yapıldı.

ATAMA KARARLARI

Konu ile ilgili olarak Resmi Gazete'de yayımlanan kararda şu ifadelere yer verildi:

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Muhammet ÖRNEK görevden alınmış ve bu suretle boşalan Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Ali ÇEVİK atanmıştır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Personel Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Necip GÜLMÜŞ atanmıştır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince aynı yer Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcısı Süreyya ERKAN atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Önal İNALTEKİN görevden alınmış ve bu suretle boşalan İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Arzu GÜR atanmıştır.

Yorumlar (0)