Resmi Gazete'de Yayımlandı! Savunma Sanayii İcra Komitesine Hazine ve Maliye Bakanı Eklendi!

3 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararlarına göre Savunma Sanayi Başkanlığı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nde değişiklik yapıldığı belirtildi ve Savunma Sanayii İcra Komitesi'ne Hazine ve Maliye Bakanlığının eklendiği belirtildi.

MEVZUAT 03.10.2018, 08:28 03.10.2018, 11:35
Resmi Gazete'de Yayımlandı! Savunma Sanayii İcra Komitesine Hazine ve Maliye Bakanı Eklendi!

Savunma Sanayii İcra Komitesi'ne Hazine ve Maliye Bakanı'nın eklendiği belirtildi.

Söz konusu karar; 3 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı ve Savunma Sanayi Başkanlığı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nde değişikliğe gidildiği ifade edildi.

Savunma Sanayii Başkanlığı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nde değişiklik yapılmasını içeren Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayımlanan kararnamede, söz konusu Kararnamede yer alan Savunma Sanayii İcra Komitesi'nin yapısında değişikliğe gidildiği belirtilerek, Komite üyeleri arasına Hazine ve Maliye Bakanın da eklendiği duyuruldu.

Ayrıca bu kapsamda; Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanının başkanlığında, Cumhurbaşkanının görevlendireceği Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Hazine ve Maliye Bakanı, İçişleri Bakanı, Milli Savunma Bakanı, Genelkurmay Başkanı ve Savunma Sanayii Başkanından oluşabilecek.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)