TÜVASAŞ Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Değiştirildi! Resmi Gazete'de Yayımlandı

2 Mayıs 2019 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan detaylara göre; TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde Değişiklik yapıldı.

TÜVASAŞ Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Değiştirildi! Resmi Gazete'de Yayımlandı

Yayımlanan karara göre;

25 Aralık 2017 tarihli ve 30281 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandığı açıklanan Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 8 inci maddesinin birinci fıkrası içerisinde bulunan (a) bendinin üç numaralı alt bendinin aşağıdaki şekilde değiştirildiği açıklandı.

Ayrıca (b) bendinin ise üç numaralı alt bendine (çözümleyici) unvanından sonra gelmesi şartıyla (kimyager) unvanının eklendiği bildirildi.

Değiştirilen maddeler ise;

"3) 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin I sayılı cetvelinde yer alan unvanlarda görev yapmış olmak veya uzman, ekonomist, şef, muhasebeci, mütercim unvanlarında toplam en az üç yıl görev yapmış olmak." olarak açıklandı.

Karar yürürlüğe 2 Mayıs 2019 tarihinde girdi...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE