YÖK'te Yeni Dönem ! YÖK Üyeliğine Yeni Atamalar Yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından YÖK üyeliğine yeni atamalar yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

YÖK'te Yeni Dönem ! YÖK Üyeliğine Yeni Atamalar Yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından YÖK üyeliklerine yeni atamalar yapıldı.

YÖK ÜYELİĞİNE YENİ ATAMALAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan atamalara göre YÖK üyeliğine Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Prof. Dr. Naci Gündoğan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürü Prof. Dr. Necip Camuşcu seçildi.

Söz konusu karar 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 6. maddesinin b/1 bendi ve 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin ikinci, üçüncü ve yedinci maddeleri gereğince alındı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE