2019 Yönetici Görevlendirme Takvimi MEB Tarafından Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2019 yılı yönetici görevlendirme takviminin erişime açıldığı ifade edildi.

2019 Yönetici Görevlendirme Takvimi MEB Tarafından Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığının resmi web adresi üzerinden çok önemli bir duyuru yayımlandı. 

Yayımlanan duyuruda 2019 yılı yönetici görevlendirme takviminin erişime açıldığı ifade edildi. Söz konusu duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Eğitim kurumlarına yönetici görevlendirmeleri, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği hükümleri ile yeniden ve ilk defa görevlendirme takvimleri çerçevesinde yapılacaktır."

Detaylar için "//personel.meb.gov.tr/www/2019-yili-egitim-kurumlarina-yeniden-ve-ilk-defa-yonetici-gorevlendirmeleri/icerik/927" web adresini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE