24 Kasım'da 81 İl'den 329 Öğretmen Ankara'da Olacak !

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 81 il'den içlerinde Şehit ve Gazi yakını da bulunan 329 öğretmen Başkent Ankara'da olacak.

24 Kasım'da 81 İl'den 329 Öğretmen Ankara'da Olacak !
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz bir talimat verdi. İsmet Yılmaz'ın talimatı ile her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ankara'da toplanacak olan öğretmen sayısı 329'a çıkarıldı.  

Türkiye'nin tüm illerinden gelecek olan öğretmenler Ankara ilinin tarihi mekanlarını ve müzelerini gezecekler. 

Öğretmenler 23 Kasım'da Ankara'da

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semi Aktekin 81 ilden çağırılan ve başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan 329 öğretmeni 23 Kasım'dan itibaren Ankara'da ağırlayacaklarını belirtti. Aktekin, bu yıl ilk defa geçici eğitim merkezlerinde görev yapan Suriyeli öğretmenler ile halk eğitim merkezlerinde görev yapan usta öğreticilerin de programa katılacaklarını söyledi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 19:13
YORUM EKLE