AÖF Sınavında Görevli Öğretmenlere Ücretleri Yatırıldı

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarında görev alan öğretmenlerin hesaplarına gözetmen ve salon başkanı ücretleri yatırıldı.

AÖF Sınavında Görevli Öğretmenlere Ücretleri Yatırıldı
Bilindiği gibi Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavları 26 - 27 Kasım 2016 tarihlerinde uygulandı. 26 - 27 Kasım 2016 tarihlerindeki vize sınavlarında görev alan öğretmenlerin sınav görevi ücretleri hesaplarına yatırıldı. 

Gözetmen ve Salon Başkanı Öğretmenlere Ne Kadar Ödeme Yapıldı ? 

AÖF vize sınavında görevli olan öğretmenlere sınav ücreti olarak 85 TL ile 95 TL ödeme yapıldı. AÖF vize sınavında gözetmen olarak görev almış olan öğretmenlere 85 Türk Lirası, vize sınavlarında salon başkanı olarak görev alan öğretmenlere ise 95 Türk Lirası ödeme yapıldı. 

2017 Yılında Gözetmen Ücretleri Artacak Mı ? 

Ayrıca 2017 yılında yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarında görev alacak öğretmenlere yapılacak olan ödemelerde artış bekleniyor. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sınav görevi ücreti olarak en düşük 120 Türk Lirası ödeme yapıyor. Ancak AÖF sınavlarında bu ücret 85 Türk Lirası seviyesinde kaldı.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2016, 14:01
YORUM EKLE