Bakan Yılmaz: 25 Bin Öğretmen Alımı İçin Mülakatları Başlattık

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz öğretmen atamalarıyla alakalı olarak yaptığı açıklamada; "80 yılda atanan öğretmenden daha fazlasını bizim dönemimizde atadık. Şu anda da 25 bin öğretmen alımı için mülakatları başlattık" dedi.

Bakan Yılmaz: 25 Bin Öğretmen Alımı İçin Mülakatları Başlattık

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz öğretmen atamalarına yönelik olarak; "80 yılda atanan öğretmenden daha fazlasını bizim dönemimizde atadık. Şu anda da 25 bin öğretmen alımı için mülakatları başlattık" dedi.

Bakan Yılmaz'ın açıklamalarından satır başları;

"İnönü Üniversitesi, Yeşilyurt Belediyesi ve Malatya Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen İmam Hatip Öğrencileri Sempozyumu'nun kapanışında yaptığı konuşmada, genç kuşaklarını ihmal eden toplumların geleceklerinin inşasının olmayacağını sözlerine ekledi.

Gençleri milli ve yerli değerlerle donattıklarını belirten Bakan Yılmaz, geleceğimizin teminatını gençlerimizi kişilik, yetenek ve kabiliyetlerini en üst düzeyde geliştirmek istiyoruz.

Gençlerimizi okuyan, araştıran, geliştiren, sorgulayan bir anlayışta olmasını istiyoruz. Türkiye böyle daha güçlü olacak" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatihh
Fatihh - 1 yıl Önce

Ücretli işi ne aleemdeee, meraktayızzz

Ucretliiii
Ucretliiii - 1 yıl Önce

Atanmak istiyoruz. Bekliyoruz bakanim. Kac senelik emek var sartsiz atanmak istiyoruz. Atayin bizi ölene kadar sizleyiz.

Ucretli ogretmen
Ucretli ogretmen - 1 yıl Önce

Goreve haziriz insAllah sabirsizca bekliyoruz

Aysel
Aysel - 1 yıl Önce

Ucretli ogretmenler olarak artik atanmak istiyoruz. Herkesin atanmasi kimsenin madur olmamasini istiyoruz.yeterli primj olan herkes atansa cok iyi olur bence.