MEB BİLSEM Öğretmen Seçme-Atama Başvurularında Son Günler !

BİLSEM'lere öğretmen seçme ve atama başvurularında süreç daralıyor. Başvurular ne zaman sona erecek? Kimler başvuru yapabilecek? Haberimizde...

MEB BİLSEM Öğretmen Seçme-Atama Başvurularında Son Günler !

Bilim ve Sanat Merkezlerine (BİLSEM) öğretmen seçme ve atama başvuruları 6 Şubat 2017'de başladı. BİLSEM başvurularında son gün 17 Şubat 2017. 

BİLSEM Başvuru Şartları:

* BİLSEM'e başvuru yapacak öğretmenlerin; aday öğretmenliği kalkmış olmak, görev yaptığı okulda alanında norm kadro boşluğu olmak, atama yapılacak branşta öğretmen olarak görev yapıyor olmak şartlarını taşımaları isteniyor.

Başvuru Yeri ve Şekli:

* BİLSEM başvurusu yapacak öğretmenler,   adresine kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaptıktan sonra başvuru formunu dolduracaklar. Başvuru formunun bir nüshası öğretmene verilecek, diğer nüshası tüm ekleriyle birlikte il öğretmen değerlendirme komisyonuna gönderilecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:17
YORUM EKLE