MEB BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Başvurularında Son Gün !

Milli Eğitim Bakanlığı, Bilim ve Sanat Merkezleri'ne öğretmen seçme ve atama başvuruları sona eriyor. Başvuru için izlenmesi gereken yollar, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

MEB BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Başvurularında Son Gün !

2017 yılı BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu kapsamında bilim ve sanat merkezlerine başvuru işlemlerinde sona gelindi. Milli Eğitim Bakanlığı 16 Ocak 2017'de resmi sitesinde, atama kılavuzunu yayımladı. Kılavuzun yayımlanmasıyla beraber başvurular başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın BİLSEM başvurularına ilişkin duyurusu şöyle:

"Bakanlığımıza bağlı Bilim ve Sanat Merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak öğretmen alımı yapılacaktır. Atamalara ilişkin başvuru ve onay süreci 06 - 17 Şubat 2017 tarihleri arasında //mebbis.meb.gov.tr adresinden gerçekleştirilecektir. Öğretmen seçme ve atama sürecine ilişkin iş ve işlemlerin kılavuzda yer alan hükümler doğrultusunda yapılması gerekmektedir.

Başvurusu yapılacak Bilim ve Sanat Merkezlerine ait norm kadrolar daha sonra //orgm.meb.gov.tr/ adresinden yayımlanacaktır."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:24
YORUM EKLE