MEB Öğretmenlerin 2018 Ocak Ayı Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Sonuçlarını Açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018 yılı Ocak ayı mazerete bağlı atama sonuçlarının belli olduğunu duyurdu.

MEB Öğretmenlerin 2018 Ocak Ayı Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Sonuçlarını Açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü internet sayfası üzerinden öğretmenlere yönelik bir duyuru yayımlandı. Söz konusu duyuruda, öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme sonuçlarının açıklandığı aktarıldı.

MEB MAZERETE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARINI AÇIKLADI

MEB tarafından yayımlanan duyuruda, Ocak ayı içerisinde öğretmenlerin aile birliği, cangüvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme sonuçlarının belli olduğunu ve öğretmenlerin yer değiştirme sonuçlarına erişim sağlayabileceklerini duyurdu. 

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün web adresi üzerinden açıklanan cangüvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme sonuçlarına adaylar, bakanlığın atama sonuç açıklama sistemi üzerinden ulaşabilecekler. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 04:53
YORUM EKLE