Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Atamaları İle İlgili Flaş Açıklama!

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz katılım sağladığı televizyon programında öğretmen atamalarıyla alakalı olarak değerlendirmelerde bulundu. Bakan Yılmaz'ın açıklamalarından satır başları...

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Atamaları İle İlgili Flaş Açıklama!

Kamupersoneli.net olarak dün dile getirmiş olduğumuz öğretmen adayları mülakat sonuçlarının artık açıklanmasını bekliyor haberimizden sonra Bakan İsmet Yılmaz'dan bu konuyla alakalı olarak açıklama geldi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz katılım sağladığı NTV kanalında yaptığı açıklama içerisinde ise;

"(Sözleşmeli öğretmenlere mülakat) Bu yıl 584 bin + 25 bin atama yapacağız. 20 bin öğretmenimizin mülakatını tamamladık. 5 bini de tamamlayacağız. En yakın zamanda 20 bin öğretmenimizin mülakat sonuçlarını açıklayacağız.

1 Eylül'de 25 bin öğretmenimizi ailemize katacağız." dedi.

20 bin sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları ile alakalı olarak herhangi bir gelişme yaşandığında anlık olarak cebinize gelsin istiyorsanız ücretsiz uygulamamızı indirebilirsiniz:

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
TAHSİN
TAHSİN - 13 ay Önce

ya yeter arkadaş heegün öğretrmen haberi görmekten bıktık.. ya bu ülkede sadece sağlıkçılar ve öğretmenler mi var anlamadım ki