Öğretmen Değerlendirme Sistemi Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul İçin MEBBİS'de Hizmete Başladı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri tarafından yayımlanan duyuruya göre; 2017- 2018 Eğitim Öğretim yılında resmi okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, imam hatip ortaokulları ve yatılı bölge ortaokullarının değerlendirmelerini sağlayacak Okul Öncesi ve İlköğretim Standartları Modülü öğrenci ve veli girişine açıldı.

ÖĞRETMEN 07.05.2018, 13:47 12.02.2019, 16:54
Öğretmen Değerlendirme Sistemi Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul İçin MEBBİS'de Hizmete Başladı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri tarafından yeni bir duyuru yayımlandı.

Söz konusu duyuruda; 2017- 2018 Eğitim Öğretim yılında resmi okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, imam hatip ortaokulları ve yatılı bölge ortaokullarının değerlendirmelerini sağlayacak Okul Öncesi ve İlköğretim Standartları Modülü öğrenci ve veli girişine açıldığı ifade edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri'nden yayımlanan duyuruda ise;

"2017- 2018 Eğitim Öğretim yılında resmi okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, imam hatip ortaokulları ve yatılı bölge ortaokullarının değerlendirmelerini sağlayacak "Okul Öncesi ve İlköğretim Standartları Modülü" veri girişine açılmıştır.

Veliler, veli T.C kimlik numaları ve Öğrenci numaları ile öğrenciler ise Öğrenci T.C. Kimlik numaraları ve öğrenci numaları ile giriş yapacaktır.

9 Nisan 2018- 29 Haziran 2018 tarihleri arasında IKS Girişleri Yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)