Suriyeli Öğretmenlerin Göreve Başlaması Atama Bekleyen Öğretmenlerin Tepkisini Çekti

Gaziantep ilinde Suriyeli çocuklara Türkçe öğretmen üzere göreve başlayan 45 Suriyeli öğretmen atama bekleyen öğretmenlerin tepkisini çekti. Sosyal medya ve geri bildirimlerde öğretmen adayları tepkilerini dile getiriyorlar. Sizlerde yorum yaparak konu hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

ÖĞRETMEN 29.12.2016, 13:38 29.12.2016, 14:02
Suriyeli Öğretmenlerin Göreve Başlaması Atama Bekleyen Öğretmenlerin Tepkisini Çekti
 Gaziantep'te Suriyeli çocuklara Türkçe öğretmek üzere Suriye vatandaşı 45 öğretmen göreve başladı. Suriyeli öğretmenler Gaziantep ilinin İslahiye ilçesinde görevlerine başladılar. Söz konusu öğretmenlerin göreve başlaması ile ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde bir toplantı salonunda bir program düzenlendi.

Düzenlenen programda hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demirtaş ve Şube Müdürü Mustafa Özdemir göreve başlayan öğretmenlere görevlerinde başarılar diledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demirtaş ilçede bulunan Suriyeli çocuklara Türkçe öğretmek üzere Milli Eğitim Bakanlığınca görevlendirilen 45 Suriyeli öğretmenin göreve başladığını ifade etti. 

Müdür Halil İbrahim Demirtaş Suriyeli öğretmenlere İslahiye hakkında bilgi aktardı, yeni görevleri hakkında bilgiler verdi. 

Atama Bekleyen Öğretmenlerden Tepki 

45 Suriyeli öğretmenin göreve başlamasının ardından sosyal medyada ve aldığımız geri bildirimlerde atama bekleyen öğretmenler tepklilerini dile getirdiler. Atama bekleyen öğretmenlerin tepkileri ise şöyle;
Sizlerde konu ile ilgili görüşlerinizi belirtmek isterseniz sayfanın alt bölümünde bulunan yorum modülünden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 

KAMUPERSONELİ.NET
Yorumlar (4)
ugur 3 yıl önce
Yazıkla olsun bizim öğretmenlerimiz boştayken
mustafa 3 yıl önce
öğretmenler biraz anlayışlı olun bu ülkede birtek siz yoksunuz hep bana rep bana olmaz eğitimci dediğin öğretici ve anlayışlı olur dua edin sizin vatanım dediğiniz bir ülkeniz var suryelilerin yerine kendimizi koyalım lütfen
Atama bekleyen ogretmen 3 yıl önce
Valla bizim ulkemiz isgal edilseydi biz ulkemizden kacmak yerine kanimizin son damlasina kadar savasirdik kendimi onlarin yerine koymuyorum biz bu kadar caba gösterdiğimiz halde 80 li puanlarla atanamayip sinavsiz çabasiz bi yerlere gelenleri gorunce cildiriyoruz kendi ulkemizde multeci olduk yazik ki ne yazik daha.ne kadar hakkimiz yenecek kim bilir
Deniz 11 ay önce
Atanamayan kaç tane öğretmen canına kıydı , Suriyeli öğretmen atansin Türk öğretmen kendi vatanında boş kalsın , Allah hesabını sorsun bu haksızlıgin