banner731

Türk Hava Yollarından (THY) Öğretmenlere Özel 24 Kasım Kampanyası

Türk Hava Yolları tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya göre öğretmenler ve birlikte seyahat ettikleri aileleri için iç hat seferlerinde bilet alımlarında yüzde 25 indirim uyguluyor.

ÖĞRETMEN 12.11.2018, 16:56
Türk Hava Yollarından (THY) Öğretmenlere Özel 24 Kasım Kampanyası

Türk Hava Yolları tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla başlatılan kampanya hakkında bir duyuru yayımlandı. 

Yayımlanan duyuruda başlatılan kampanyanın detayları vatandaşlar ile paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre öğretmenler ve birlikte seyahat ettikleri aileleri için iç hat seferlerinde bilet alımlarında yüzde 25 indirim uygulanacak. 

YAYIMLANAN DUYURU

Söz konusu duyuruda biletleme dönemi 9 Ekim'de başladı ve 24 Mart'ta sona erecek. Ayrıca seyahat döneminin ise 19 Kasım'da başlayacağı 31 Mart'a kadar devam edeceği belirtildi. Kural ve koşullar ise şöyle olacak:

- İç hat öğretmen indirimi Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferleri ile Türk Hava Yolları Hopa seferlerinde uygulanacaktır. 

- Codeshare (ortak) uçuşlarda, Türk Hava Yolları Kıbrıs Ercan seferlerinde, açık biletlerde ve promosyon sınıflarında iç hat öğretmen indirimi geçerli değildir. 

- Aktarmalı seferlerde indirim uygulanacaktır.

- İç hat öğretmen indirimi Türk Hava Yolları internet sitesinde ve satış ofislerinde düzenlenen biletlerde geçerlidir. 

- Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenler ve aileleri ile YÖK’e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve aileleri bu indirimden faydalanabilir. 

- Öğretmen yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olması koşuluyla indirim uygulanır. Bilet alımı esnasında öğretmen yolcu tipinin seçilmesi ve yolcumuzun Miles&Smiles üye numarasını girmesi gerekir. 

- Öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanır. Bu işlem için Türk Hava Yolları internet sitesi Miles&Smiles hesabında TC kimlik numarası girilmiş olması ve “Kişisel Bilgilerim” alanındaki “Öğretmen” seçeneğinin seçilmesi gerekir. Öğretmen bilgisinin kaydedilmesi esnasında herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda Türk Hava Yolları internet sitesi, geribildirim formu üzerinden veya Türk Hava Yolları satış ofislerine öğretmenlik belgeleri ile başvurularak bilgilerin onaylatılması gerekir. İç hat öğretmen indiriminden aynı rezervasyondaki aynı soyadlı en fazla 4 yolcu faydalanabilir. 

- Çift soyadına sahip yolcular, rezervasyon sırasında soyadı bölümüne beraber seyahat edecekleri ailesine ait soyadını girerek indirimden yararlanabilirler. 

- Öğretmen yolcumuz hariç, yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret kullanılacaktır. 

- İç hat öğretmen indirimleri diğer indirimlerle birleştirilemez. 

- Bebek yolcu ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır. 

- Diğer uygulama koşulları için orijinal ücret koşulları geçerlidir.

Yorumlar (0)