Araç sahipleri dikkat! Akaryakıt istasyonlarında promosyon kısıtlamaları kaldırıldı! Ücretsiz akaryakıt ve LPG verilecek!

Vatandaşların araçlarına akaryakıt aldıkları, akaryakıt istasyonlarında daha önceden uygulanan promosyonlara yönelik kısıtlamaları Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) kaldırdı. Kaldırılan kısıtlamaların ardından akaryakıt istasyonları arasında promosyon yarışının başlaması bekleniyor. Akaryakıt istasyonlarında bundan sonra kağıt mendil, araç kokusu, toz bezi hediye edilecek. Ayrıca araç sahiplerine kredi kartı kampanyaları kapsamında ücretsiz akaryakıt veya LPG sunulabilecek.

OTOMOBİL 30.09.2019, 18:34
Araç sahipleri dikkat! Akaryakıt istasyonlarında promosyon kısıtlamaları kaldırıldı! Ücretsiz akaryakıt ve LPG verilecek!

Araçlarda kullanılan akaryakıtlara gelen zamların sonrasında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) daha önceden uygulamaya konulan ve akaryakıtları zor durumda bırakan promosyon kısıtlamalarının kaldırılmasına karar verdi.

AKARYAKIT İSTASYONLARI PROMOSYON VEREBİLECEK

Daha önceden akaryakıt istasyonlarında alışveriş yapan araç sahiplerine verilen tabak, kupa, oyuncak gibi hediyelerin verilmesine yönelik sınırlama kaldırılmazken Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), otomobillerde olması gereken temel ihtiyaçların akaryakıt veya LPG alımından bağımsız tüketicilere hediye edilmesine ise izin verdi.

AKARYAKIT İSTASYONLARI ÜCRETSİZ KAĞIT MENDİL, ARAÇ KOKUSU, TOZ BEZİ HEDİYE EDECEK!

Akaryakıt istasyonları yeni uygulama ile birlikte artık araç sahiplerine kağıt mendil, araç kokusu, toz bezi hediye edilebilecek.

KREDİ KARTI KAMPANYALARINA ÜCRETSİZ AKARYAKIT VE LPG VERİLECEK!

Daha önceleri uygulanan ve sadece bankaların kazandığı promosyonlar akaryakıt istasyonlarının kazanmamasından dolayı kaldırılmış ve kısıtlama getirilmişti. Bundan sonra uygulanacak yeni sistemle akaryakıt istasyonları müşteri çekmek için promosyon verebilecek. Ayrıca kredi kartları ve banka kartlarıyla gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında ücretsiz akaryakıt veya LPG sunulabilecek.

Yorumlar (0)