Ford Ağustos Kampanyaları İle Faizsiz Araç Kredisi Kullanabilirsiniz

Türkiye'nin en çok tercih edilen araba markalarından biri olan Ford Ağustos kampanyası ile yeni araba satın almak için yeterli nakit para birikimine sahip olmayan müşterilerine faizsiz araç kredisi desteği sunuyor.

OTOMOBİL 10.08.2017, 19:13
Ford Ağustos Kampanyaları İle Faizsiz Araç Kredisi Kullanabilirsiniz

Sunulan kredi desteği sayesinde 2017 Ford Kuga modeli hariç diğer tüm 2017 model araçlarda taşıt kredisi desteği 15 ay vadeli olarak faizsiz olarak veriliyor. Yeni Ford Kuga 2017 modelini satın almak isteyen kişiler için ise 20 ay vadeli taşıt kredisi kullanmaları durumunda yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi kullandırılıyor. Bu kampanyaya özel olarak tüm Ford binek araç modelleri için 100 bin kilometre garantisi ya da 4 yıl garanti ile satışa sunuluyor. 

Yeni Ford Focus 2017 Beklentileri Aşıyor 

Ford denilince akla ilk gelen modeller arasında yer alan ve markanın amiral modellerinden biri olan Ford Focus yenilenen yüzü ile en uç beklentileri dahi karşılamayı başarıyor. Ford Focus modeline ek olarak Ford Focus ST ve Ford Focus RS modellerinde de yine cazip fiyat seçenekleri sunuyor. Bu modeli almak isteyen kişilerin en çok sordukları soruların başında yer alan Ford Focus mu Peugeot 207 mi sorusunun yanıtı ise kişinin taleplerine bağlı olarak değişiyor. Ancak Ford Focus fiyat performans dengesi ile öne çıkmayı başarıyor. 

Yeni Ford Fiesta 2017 Enerji Saçıyor 

Yeni Ford Fiesta 2018 sahip olduğu özellikler ile adeta etrafına ışık saçarken hedef kitlesi olan gençlerin ve bayanların yoğun ilgisini görmeye devam ediyor. Henüz Ford tarafından Yeni Ford Fiesta fiyat listesi açıklanmamış olsa da Ford Fiesta 2017 modeli için talep edilen başlangıç fiyatının 2017 fiyat listesi içerisinde 58 bin lira sınırından başlaması yeni modelin fiyat tahmini için bir fikir veriyor. Ford Kuga fiyat yüksekliği nedeni ile olumsuz eleştiriler alsa da yine de sahip olduğu özellikler sayesinde verdiğiniz her kuruşun hakkını başarı ile veren araçlar arasında yer alıyor. Çok satılan diğer Ford 2017 modelleri arasında yer alan Ford Mondeo ve Ford Mustang efsaneleri de unutulmaz modeller arasında yer alıyor. 

Yorumlar (0)