Ford Kasım Ayı Kampanyası İle Faizsiz Araç Kredisi Desteği Veriyor

Otomobil markalarının Kasım ayı kampanyaları başladı. ÖTV indirimi fırsatını satışa çevirmek isteyen markalar birbirinden cazip seçenekler sunuyor...

Ford Kasım Ayı Kampanyası İle Faizsiz Araç Kredisi Desteği Veriyor

Dünyanın ve Türkiye'nin en çok satılan otomobil markaları arasında ilk sıralarda yer alan Ford Kasım ayı kampanyası ile düşen otomobil satışlarını yükseltmek istiyor. 

Kasım ayına özel olarak Ford modelleri arasında yer alan pek çok araca özel indirim seçenekleri sunulurken Ford ticari araç kategorisinde ise sıfır faiz araç kredisi desteği dikkat çekiyor. 

Ford Ticari Araç Fiyat Listesi 2018

Düzenlenen kampanya kapsamında Ford Ticari araç kredisi çekmek isteyen kişilere ve kurumlara yönelik olarak 45 bin liraya kadar olan araç kredisi taleplerini 12 ay vadeli olmak şartı ile faizsiz taşıt kredisi olarak veriyor. 

Kİlometre garantisi veren araç markaları arasında yer alan Ford kilometre garantisi olarak ise 3 yıl sınırsız kilometre garantisi veriyor. Düzenlenen kampanya kapsamında ise Ford peşin alım indirimi olarak ise yüzde 4 peşin alım indirimi uyguluyor. 

Yeni Ford Tourneo Courıer 2018 Fiyat Listesi 

Yeni Ford Transit Courıer 2018 Fiyat Listesi 

Yeni Ford Tourneo Connect 2018 Fiyat Listesi 

Yeni Ford Tourneo Custom 2018 Fiyat Listesi 

Yeni Ford Transit Custom 2018 Model Fiyat Listesi 

Yeni Ford Ranger Fiyatları 

Kamupersoneli.net 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE