2 bin 500 özel güvenlik personeli alımı yapılacaktır!.. Güvenlik görevlisi iş ilanları başvurusu başladı..

Securitas güvenlik şirketi 2019 yılı içerisinde 2 bin 500 özel güvenlik personeli alımı yapacaktır. Alınacak güvenlik personeli alımları, şirket bünyesinde olan fabrika, organizasyon, toplu site yapıları, belediye ve özel kuruluşlar gibi anlaşmalı kurumlar içindir. Özel güvenlik personeli alımı için başvuru yapacak adayların, 'özel güvenlik silahlı veya silahsız' kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir... Güvenlik görevlisi iş ilanları başvurusu başladı.. Yayınlanan güvenlik görevlisi iş ilanlarına göre alımlar, 2019 yılı içerisinde zamanlı olarak alınacaktır.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 29.03.2019, 10:03 29.03.2019, 04:17
2 bin 500 özel güvenlik personeli alımı yapılacaktır!.. Güvenlik görevlisi iş ilanları başvurusu başladı..

Securitas güvenlik şirketi 2019 yılı içerisinde 2 bin 500 özel güvenlik personeli alımı yapacaktır. Yayınlanan güvenlik personeli alımları iş ilanlarına göre, başvurular başlamıştır. Özel güvenlik personeli alımı için başvuru yapacak adayların, 'özel güvenlik silahlı veya silahsız' kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir... Yayınlanan güvenlik görevlisi iş ilanlarına göre alımlar, 2019 yılı içerisinde zamanlı olarak alınacaktır. 

Şirket tarafından güvenlik görevlisi alımı ile ilgili yapılan açıklamada, 'Securitas Çalışanlarıdır mottosuyla insan kaynakları stratejisine yön veren Securitas Türkiye, açık ve şeffaf yönetim politikasıyla çalışanlarına fırsat eşitliği ve kendilerini geliştirme imkanı sunuyor.' denildi.

2 bin 500 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILACAK

Yapılan açıklamada bu yıl sonuna kadar 2 bin 500 güvenlik görevlisi alımı daha yapılacağına yer verildi. 

https://www.securitas.com.tr/bize-katilin/

Yukarıdaki bağlantı adresine gidin ve formu doldurarak şirkete başvurunuzu yapın.

Securitas kimdir?

Securitas Türkiye, telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden 800 kurum ve kuruluşa, 75 ilde, 2900 hizmet noktasında güvenlik hizmeti sunar. Securitas Türkiye’nin 9 bölge müdürlüğü, 57 şube müdürlüğü ve 20 bin çalışanı bulunmaktadır.

Yorumlar (37)
Sema dağ 8 ay önce
Cok tesekkur ediyorum sizlere Ben Alındim
Süleyman 8 ay önce
Nereden başvuru yapıyoruz
Ogg 8 ay önce
Taşeron köle arıyorlar kısaca
AHMET ERDOĞAN 8 ay önce
Hangi iller alıyor
Zeynep 8 ay önce
Özel güvenlik görevlisiym iş arıyorum irtibat nosu var mı
Mehmet ziver ekin 8 ay önce
Sizlere tesekurler
Sema 8 ay önce
Acil güvenlik işi lazm
Gamze 8 ay önce
Hangi iller
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın