Acıbadem Sağlık Grubu Şubat Ayında Yüzlerce İşçi ve Personel Alımı Yapıyor

Acıbadem Sağlık Grubu yayımladığı bir ilan ile farklı şehirlerde bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere çok sayıda işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı. Acıbadem Sağlık Grubu tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar, ilana başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detayları haberimizde aktarıyoruz.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 03.02.2018, 01:27
Acıbadem Sağlık Grubu Şubat Ayında Yüzlerce İşçi ve Personel Alımı Yapıyor

Acıbadem Sağlık Grubu, kariyer siteleri üzerinden işçi ve personel alım ilanı yayımladı. 

Şirketin farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılacak alımlarda çeşitli kadrolardan çok sayıda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Acıbadem Sağlık Grubu tarafından yayımlanan işçi ve personel alımına ilişkin detaylar şu şekilde,

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU PERSONEL VE İŞÇİ ALIMI YAPIYOR

Acıbadem Sağlık Grubu işçi ve personel alımlarında çok sayıda meslek grubundan yüzlerce personel istihdamı sağlayacağını duyurdu. Öyle ki şirketin yayımladığı personel alım ilanında 90 açık pozisyon olduğu belirtilirken alım yapılacak personel sayısına ilişkin net bilgi paylaşılmadı.

Söz konusu personel alım ilanında yer alan kadrolar;

Yönetici Asistanı, Eczacı, Garson, Güvenlik Görevlisi, Enerji Yönetim Müdürü, Depo Yetkilisi, Deneyimli Hemşire, Deneyimli Ameliyathane Hemşiresi, Gıda Teknikeri, Ambulans Hekimi, Sistem Destek Sorumlusu, İnsan Kaynakları Uzmanı, Deneyimli Radyoloji Teknisyeni, ebe, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Uygulama Destek Sorumlusu, Tele Satış Müşteri Temsilcisi, Ürün Uzmanı, Mütercim Tercüman, Santral Yetkilisi, Sterilizasyon Teknisyeni, Biyomedikal Sorumlusu, Doktor Asistanı, Aşçı - Aşçı Yardımcısı, Hasta Bakıcı, Laboratuvar Teknisyeni, Hasta Hizmetleri Yetkilisi, Mekanik Bakım Teknisyeni, Aşçı

Alım yapılacağı açıklanan şehirler; 

Acıbadem Sağlık Grubu tarafından yayımlanan ilana göre yukarıdaki kadrolara yapılacak alımlar, İstanbul, Adana, Bursa, Ankara, Eskişehir, ve Muğla'da bulunan şirket birimlerde görevlendirilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Acıbadem Sağlık Grubu personel ve işçi alım ilanlarına başvuru yapacak adayların belirtilen başvuru koşullarına haiz olmaları isteniyor. 

İlana başvuru koşulları;

Alım yapılacak kadrolarda yer alan unvanlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak (söz konusu alım ilanlarında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ilanlar yer alıyor.), görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak ve unvanlara göre belirlenen özel şartları sağlamak. 

Bu şartların yanı sıra Acıbadem Sağlık Grubu adaylarda, Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı olmalarını, eskip çalışmasına yatkın olmalarını, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip olmalarını talep ediyor. 

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

Kadro ayrıntıları, alım yapılacak şehirler ve başvuru koşullarına ilişkin bilgiler paylaştığımız personel alım ilanları 1 Şubat tarihinde güncellenmiş olup ilanlara başvurular devam ediyor. İlanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler.

İlanlara başvuru için; https://goo.gl/3BNVvB

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)