Ankapark İŞKUR Destekli Oyun Parkı Görevlisi ve Beden İşçisi Alımı Yapacak!

Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Oyun Parkı Görevlisi ve Beden İşçisi alım ilanı yayımlandı. İlanlarda tam zamanlı ve yarı zamanlı iş imkanı sağlanacağı bildirildi... Peki Ankapark İŞKUR destekli personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar...

Ankapark İŞKUR Destekli Oyun Parkı Görevlisi ve Beden İşçisi Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör firmalarına da personel alımı için ilanlar yayımlanıyor.

İŞKUR'a bidilrilen listelere göre personel alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi yayımladığı ilanda Oyun Parkı Görevlisi ve Beden İşçisi alımı yapacağını duyurdu.

Oyun Parkı Görevlisi kadrosu için 30 ve Beden İşçisi kadrosuna personel alımı sayısı ise 5 olarak açıklandı. Yayımlanan ilanda yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışmak isteyenlere imkan sağlanmaktadır.

ANKAPARK İŞKUR DESTEKLİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanların detayları şöyle;

Oyun parkı görevlisi alımı için başvurular 26 Haziran 2019 tarihine kadar alınacak ve yarı zamanlı çalışma imkanı sağlanacak.

Sadece Cumartesi ve Pazar günleri çalışacak personellere yemek firma tarafından verilecek ve gece mesaisi çıkışlarında ise servis sadece belirli lokasyonlara bulunmaktadır.

Mesai saati ise 13:00- 22:00 olarak bildirilmiştir. Başvuru yapacak adayların erkek ile kadın olabileceği açıklandı ve ortaöğretim (lise) mezunu olmak zorunluluk.

DETAY İÇİN: "https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005002311&isyeriTuru=%C3%96zel"

Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanan beden işçisi alımı ilan detayı şöyle;

Beden işçisi alımı için en az lise mezunu adayların başvuru yapması talep edildi ve engelli adayların alınacağı açıklandı. Tam zamanlı çalışacakların başvuruları sonrasında çalışabilecek durumda oldukları branşlara göre dağılımları yapılacaktır...

Başvuru yapacaklar 18 yaşında olmak zorunda.

Erkek adaylar için askerlik durumu ise fark etmiyor.

DETAY İÇİN: "https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005006019&isyeriTuru=%C3%96zel" 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE