Atlasjet Kabin Memuru, Bilet Satış, Muhasebe ve Kargo Kargo Personeli Alımı Yapıyor

Atlasjet Havacılık A.Ş. kadrosunda personel açığı bulunan ilgili birimlerine çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etti. Atlasjet tarafından yayımlanan personel alım ilanları ile ilgili adayların bilmeleri gereken hususları haberimizde aktarıyoruz.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 12.10.2018, 00:55
Atlasjet Kabin Memuru, Bilet Satış, Muhasebe ve Kargo Kargo Personeli Alımı Yapıyor

Atlasjet Havacılık A.Ş. personel alım ilanlarını belirli aralıklarla güncelliyor. Firma tarafından yapılan son güncellemenin ardından alım yapılacağı ilan edilen pozisyonları siz okuyucularımız için derledik. 

Personel alımı yapılacak şehirler, alım yapılacak kadrolar ve adaylardan talep edilen başvuru koşullarını aşağıda paylaşıyoruz. 

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Atlasjet Havacılık personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyuruyor. Yapılan son güncellemenin ardından firma tarafından alım yapılacağı ilan edilen 6 farklı açık pozisyon yer alıyor. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar; Kabin Memuru, Dijital Pazarlama Performans Uzmanı, Kargo Operasyon Uzmanı, Bilet Satış Süpervizörü, Bilet Muhasebe Uzmanı, Cari Hesap Uzmanı.

İLAN EDİLEN KADROLAR İÇİN TALEP EDİLEN ŞARTLAR

Antalya ve İstanbul'da bulunan Atlasjet Havacılık A.Ş. birimlerine yapılacak personel alımları için kurum her bir kadro için ayrı ayrı şartlar talep ediyor. Eğitim, deneyim, mesleki gerekliliklerin yer aldığı bu şartları aşağıda aktarıyoruz. 

Adayların ilanlara başvuru yapmadan önce tüm özel şartları görüntülemek adına ilan metinlerinde yer alan koşulları incelemeleri gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, takım çalışmasına yatkın, ekip olabilmek, koordinasyon, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, seyahat engeli olmamak.

Atlasjet Havacılık A.Ş personel alım ilanında adayların ayrıca; alım yapılacak pozisyon unvanlarına göre belirlenen eğitim seviyesini karşılamaları, isteniyorsa ilgili yabancı dil bilgisini sağlaması, belge, sertifika veya hizmet şartı varsa bunlara haiz olmak ve kadrolara göre belirtilmiş diğer özel şartları sağlaması istiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını firmanın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. İlanlara dair tüm detaylar ve başvuruda bulunmak için vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/mGY5Ue (İlana ulaşmak ve başvuruda bulunmak için yan tarafta vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın. )

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (2)
Handan gündoğdu 10 ay önce
Bu işe gercekten ihtiyacım var acil dönüş yapmanızı rica ediyorum
Feride alakus 9 ay önce
İse ihtiyacim var kargo falan bölümü olabilir acil dönüş yapılmasını rica ediyorum