AvivaSA Emeklilik ve Hayat Danışman Personel Alımları Yapıyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yayımladığı ilan ile danışman pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 22.09.2017, 17:43
AvivaSA Emeklilik ve Hayat Danışman Personel Alımları Yapıyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yayımladığı ilan ile Muğla'da, Finansal Danışman pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuracak adayların; tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, satış alanında kariyer hedefliyor olmak, başarı odaklı olmak, müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek  olmak, etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek olmak, gelişime açık olmak, alanlama ve organize etme becerisine sahip olmak, askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olmak ve Marmaris'de(ve yakın İlçelerinde) ikamet ediyor olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ

AvivaSA Emeklilik ve Hayat personel alım ilanına başvurular, 4 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapacak adaylar, aşağıda yer alan linki tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak ilana erişebilirler.

https://goo.gl/b935dl

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)