AvivaSA Emeklilik ve Hayat Danışman Personel Alımları Yapıyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yayımladığı ilan ile danışman pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Danışman Personel Alımları Yapıyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yayımladığı ilan ile Muğla'da, Finansal Danışman pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuracak adayların; tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, satış alanında kariyer hedefliyor olmak, başarı odaklı olmak, müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek  olmak, etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek olmak, gelişime açık olmak, alanlama ve organize etme becerisine sahip olmak, askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olmak ve Marmaris'de(ve yakın İlçelerinde) ikamet ediyor olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ

AvivaSA Emeklilik ve Hayat personel alım ilanına başvurular, 4 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapacak adaylar, aşağıda yer alan linki tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak ilana erişebilirler.

https://goo.gl/b935dl

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE