BEDAŞ Personel Alımı Yapıyor! (Başvuru Detayları)

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

BEDAŞ Personel Alımı Yapıyor! (Başvuru Detayları)

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

BEDAŞ tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile ilgili detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Altyapı Kontrol ve Denetim Personeli, Elektrik Açma ve Kesme Elemanı, Elektrik Teknik Personeli

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

* BEDAŞ tarafından yayımlanan ilana, en az lise mezunu olanlar, tercihen D, E, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araba kullananlar, MS Office programlarına hakim olanlar, İletişim yeteneği gelişmiş olan adaylar, takım çalışmasına yatkın olanlar, askerlik hizmetini tamamlamış olan adaylar, müşteri ilişkilerinde başarılı olan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ

* BEDAŞ tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihi ilanda yer kadrolar için farklılık göstermektedir. 

* Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) personel alım ilanı detayları ve başvuru için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, açılan sayfada iş başvuru sekmesine tıklayarak açık olan kadroları görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

https://goo.gl/c6ptpe

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE