BİM 306 Kişilik Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden BİM personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanda 306 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 12.02.2019, 16:09
BİM 306 Kişilik Personel Alım İlanı Yayımladı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımlarına hız kesmeden devam edilirken, İŞKUR üzerinden özel sektör i,şletmelerine yönelik olarak ilanlar da yayımlanmaktadır.

İlanlardan ilgi gören firmalar arasında BİM ilanları da yer almaktadır. BİM tarafından yayımlanan bu ilanlarda 300' den fazla personel alımı yapılacağı aktarılmıştır. Farklı kadrolardan yayımlanan bu ilanlara başvurular alınmaya başlamıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi web adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

BİM hangi kadrolara personel alımı yapıyor?

BİM tarafından işkur üzerinde yayımlanan ilanlarda Beden İşçisi, Kasiyer, Reyon GÖrevlisi, Perakende Satış Elemanı, Mağaza Sorumlusu kadrolarına yönelik olarak toplamda 300' den fazla personel alımı gerçekleştirilecektir.

Yürütülecek personel alımlarına yönelik tüm detaylar, "https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx" web adresinde yer almaktadır. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar, bağlantıyı tarayıcılarının adres satırına kopyaladıktan sonra, açılan ekranda iş yeri ünvanı kısmına " BİM Birleşik " yazarak aratmalıdırlar.

Bu sorgulama işleminin ardından BİM tarafından yayımlanmış tüm ilanlar, adayların ekranına çıkacaktır. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlara başvurabilmek için İŞKUR üyeliği gerekmeli ve iş arayan durumunun aktif olması gerekmektedir. Adayların başvurulardan önce mutlaka profillerindeki bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. 

Yorumlar (0)