BİM 4 Bin Personel Alımı Yapacak

Türkiye'nin farklı tarzı ile önde gelen marketler zincirlerinden olan BİM, 4 Bin personel alımı yapacak.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 08.03.2017, 10:11
BİM 4 Bin Personel Alımı Yapacak

Büyüme hedefinde olan BİM yeni personel alımları yapacak. Hedeflerini gerçekleştirmek isteyen BİM, bu doğrultuda 4 BİN kişiyi istihdam edecek. Çok sayıda mağaza açacağını da duyuran BİM, iş arayanlar için büyük katkı sağlayacak. 

Bu yıl satışlarda yüzde 15-18 arasında büyüme hedefleyen BİM, hizmete alacağı 525 mağaza ile 4 bin kişiye iş kapısını açacak. 

BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç, "BİM geçtiğimiz 10 yılda toplam 2 milyar 742 milyon lira tutarında yatırım gerçekleştirdi ve yine bu süre içerisinde 2007'de 10 bin olan yurt içi çalışan sayısını 2016 itibarı ile 34 bine yükseltti. Bugün mağazalarımızdan ortalamada günde 3.7 milyon, ayda 100 milyona yakın alışveriş yapılmaktadır. BİM olarak ülkemize güvendiğimiz kadar, yatırımlarımızla, çalışanlarımızla ve sağladığımız yüksek tüketici sadakati ile Türkiye ekonomisinde istikrar ve güven unsuru olmaya da devam edeceğiz" dedi.

BİM İcra Kurulu Üyesi Haluk Dortluoğlu da "500 BİM ve 25 FİLE mağazası açarak toplam 4 bin kişiye yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Bu yıl içinde Fas'ta 60, Mısır'da 50 yeni mağaza açacağız" dedi.

BİM'de Kariyer Fırsatları:

Büyümesini her geçen sürdüren BİM, yeni personeller alarak yoluna devam ediyor. Siz de Birleşik Marketler A.Ş çalışanı olmak için, aşağıdaki adresten başvuru yapabilirsiniz.

http://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

Kamupersoneli.net | Ankara

Yorumlar (34)
Rabia kahya kandemir 2 yıl önce
Kocaelindeyım bende çalışmak istıyorum bımde yardımcı olabilirmısınız
sinan 2 yıl önce
zaten Allahtan şu ülkede bir bi̇m birde a101 var. onlarda olmasa istihdam sağlayacak kurum yok. helal olsun devlet bile dpb.gov da 1 tane 2 tane eleman alımı yaparken adamlar 4 bin tane alıyor. tebrik ederim.
Berrin zorlu 2 yıl önce
İş kurmeslek edindirne kursunu tamamladım bende kasiyer olarak Ankarada çalışmak istiyorum alım var mı
Gülay eren 2 yıl önce
Nevşehir de yasiyorum ve bimde çalismak istiyorum
elif emek 2 yıl önce
Kocaeli derince yada yenikentte çalışmak istiyorum
Zeynep Akkaya 2 yıl önce
Aydında çalışmak isterim
Turgay gençoğlu 2 yıl önce
Elazığda veya malatyada çalışmak isterim
Muslu 2 yıl önce
Hangi illerde alım var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın