BİM, A-101 ve ŞOK 18 Şehirde İŞKUR Destekli Personel Alımı İçin İş İlanı Yayımladı!

BİM, A-101 ve ŞOK marketler Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) destekli personel alımı iş ilanı yayımladı. Yayımlanan ilanlarda BİM, A-101 ve ŞOK marketlerin 18 şehirde yer alan şubelerinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacağı bildirildi. İlanlara başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca hangi ilde personel alımı yapılıyor ise, o ilde bulunan İŞKUR şubesine gidilerek başvuru yapılması zorunludur.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 23.07.2019, 16:10
BİM, A-101 ve ŞOK 18 Şehirde İŞKUR Destekli Personel Alımı İçin İş İlanı Yayımladı!

Türkiye genelinde şubeleri bulunan BİM, A-101 ve ŞOK marketler en az ilkokul mezunu personel alımı yapacaklarını duyurdular. Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların genel başvuru şartlarına uygun olması gerekmektedir.

18 şehirde istihdam sağlayacağını açıklayan BİM, A-101 ve ŞOK marketler iş ilanına başvuruları almaya devam etmektedir ve ilanların son başvuru tarihleri sürekli olarak güncellenmektedir.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK 18 ŞEHİR

İlanlar kapsamında 18 şehirde istihdam gerçekleştirilecektir ve bu şehirler ise;

"Kastamonu, Yalova, Eskişehir, İzmir, Gaziantep, İstanbul, Denizli, Bursa, Sinop, Tekirdağ, Balıkesir, Ankara, Kahramanmaraş, Nevşehir, Uşak, Kırıkkale, Kocaeli ve Muğla" olarak açıklanmıştır.

BİM, A101 VE ŞOK MARKETLER PERSONEL KADRO DAĞILIMI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan yayımlayan BİM, A-101 ve ŞOK marketler bünyesinde toplamda 450 personel alımı yapacaklarını açıkladılar.

İlanların kadro dağılımı ise şu şekildedir;

BİM PERSONEL ALIMI KADROLARI

"Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Şoför-Yük Taşıma, Diğer Satış Nezaretçileri, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Beden İşçisi (Genel) ve Kasiyer"

KADRO ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞOK PERSONEL ALIMI KADROLARI

"Ambar/Depo Görevlisi, Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Beden İşçisi (Genel), Kasiyer ve Perakende Satış Elemanı (Gıda)"

KADRO ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

A-101 PERSONEL ALIMI KADROLARI

"Beden İşçisi (Genel), Forklift Operatörü ve Kasiyer"

KADRO ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (11)
Üçkagıtcılar 3 ay önce
İşkura gaziantep içi kasiyer arattım bulamadım neden insanları kandırıyonuz
Rıza aktaş 3 ay önce
İlkokul mezunumuyum 1960 doğumluyum gayet sağlıklıyım iş arıyorum bekçilik temizlik b ehliyetli şoförlük işi arıyorum
hep çalıntı 3 ay önce
sagdan soldan gördünüz haberleri kopyala yapıştır sonra vatandaşa iyilik yapıonuz sözde
Isım yok 3 ay önce
Başvuru yapmak istedim olmuyor neden insanlarla oynuyorsunuz
Rıza aktaş 3 ay önce
İlkokul mezunumuyum 1960 doğumluyum gayet sağlıklıyım iş arıyorum bekçilik temizlik b ehliyetli şoförlük işi arıyorum
Kamu yönetimi mezunuyum 3 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn
Kamu yönetimi mezunuyum 3 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin
Kahramanmaraş işkur 3 ay önce
Kahramanmaraş işkur da çalışıyorum BİM A101 VE ŞOK un hiçbir zaman işkur a ilan verdiği olmadı sitenize tiklansin diye insanları kandırmayın biraz ahlaklı olun lütfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın