Bu Kurumlar Yayımladıkları İlanlar İle Yüzlerce Personel Alıyor!

6 farklı kurum tarafından yayımlanan personel ve işçi alım ilanlarını haberimizde derledik. Detaylar haberimizde,

Bu Kurumlar Yayımladıkları İlanlar İle Yüzlerce Personel Alıyor!

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel ve işçi alımlarına devam ediyorlar.

 6 farklı kurum tarafından yayımlanan personel ve işçi alım ilanlarını siz ziyaretçilerimiz için derledik. İşte detaylar,

PERSONEL ALIMI YAPAN KURUMLAR

* Türk Hava Kurumu (THK), Türk Hava Yolları (THY), Türk Kızılayı, TÜVTÜRK, Roketsan, Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ)

GENEL ŞARTLAR

* Kurumlara ve kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak. MS Office programlarına hakim olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yetenekleri kuvvetli, disiplinli, detaylara önem veren ve çözüm odaklı olmak, Seyahat engeli olmamak,


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:38
YORUM EKLE