Dünya Göz Hastaneleri ATT ve Diğer Pozisyonlarda Personel Alıyor

Dünya Göz Hastanesi, Acil Tıp Teknisyeni (ATT) ve çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapıyor. Detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 24.10.2017, 15:01
Dünya Göz Hastaneleri ATT ve Diğer Pozisyonlarda Personel Alıyor

Dünya Göz Hastanesi, farklı illerde ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK BAZI POZİSYONLAR

Stok Kontrol Sorumlusu, Kurumsal Pazarlama - Saha Satış Uzmanı, Ameliyathane Personeli, Eczacı, Lazer Hemşiresi, Biyomedikal ve Lazer Teknikeri, Elektrik - Elektronik Teknisyeni, Uluslararası Sağlık Birimi Uzmanı, Acil Tıp Teknisyeni, Aşçı, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Temizlik Personeli, Hasta Kabul Vezne Personeli

ALIM YAPILACAK İLLER

İstanbul, Kocaeli, Gaziantep, Ankara, Antalya, Sakarya, Tekirdağ

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

En az lise mezunu olmak, vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek olmak, MS Office uygulamalarına hâkim olmak, organizasyon becerisine sahip, işbirliği içinde takım çalışmasına yatkın olmak, erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Güleryüzlü ve dinamik olmak, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek olmak.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Dünya Göz Hastanesi personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/vKxdZU

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)