Eczacıbaşı 68 Pozisyonda Yüzlerce Personel Alıyor (En Az Lise Mezunu)

Eczacıbaşı Topluluğu, farklı illerde ve pozisyonlarda personel alımlarına devam ediyor. Alım yapılacak pozisyonlar, iller ve diğer detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 04.11.2017, 13:33
Eczacıbaşı 68 Pozisyonda Yüzlerce Personel Alıyor (En Az Lise Mezunu)

Eczacıbaşı, Türkiye genelinde farklı illerde görevlendirilmek üzere yüzlerce personel alımı yapacağını duyurdu. Kamupersoneli.net olarak Eczacıbaşı personel alım ilanı detaylarını aktarıyoruz. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Müşteri Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri (Sipariş Yönetimi) Sorumlusu, Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni, Satın Alma Sorumlu Uzmanı, Bilgi Teknolojileri Uzmanı, Dış Satın Alma Uzman Yardımcısı, Uzman Ürün Yöneticisi, Teknik Dokümantasyon Sorumlusu, Personel Ve Sosyal İşler Ekip Lideri, Satış Yöneticisi - Toplu İşler, Satış Sorumlusu - Dağıtım Kanalı, Marka Yönetici Yardımcısı, İnsan Kaynakları Memuru, Depo Memuru, Güvenlik Görevlisi, Bakım Uzman Yardımcısı, İşyeri Hekimi (Gebze), B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu, Laboratuvarlar Yöneticisi

ALIM YAPILACAK İLLER

İstanbul, Kocaeli, Eskişehir, Bilecik, Muğla, Samsun, Ankara, İzmir, Adana

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

En az lise mezunu olmak (pozisyonlara göre), aktif olarak araç kullanabilmek, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, MS Office programlarına hakim olmak, seyahat engeli olmamak.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Eczacıbaşı, personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak il ve pozisyonlara göre farklılık gösteriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/est9J5

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)