Eczacıbaşı 97 Açık Pozisyonda Çok Sayıda Personel Alıyor

Eczacıbaşı, farklı illerde bulunan 97 açık pozisyonda görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alıyor. Alım yapılacak iller, pozisyonlar ve diğer detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 27.09.2017, 13:59
Eczacıbaşı 97 Açık Pozisyonda Çok Sayıda Personel Alıyor

Eczacıbaşı Topluluğu, Türkiye genelinde farklı illerde açık bulunan 97 farklı pozisyon için personel alımları yapıyor. Kamupersoneli.net olarak Eczacıbaşı personel alım ilanı detaylarını sizler için derledik.

ALIM YAPILACAK BAZI POZİSYONLAR

Pazarlama Hizmetleri Memuru, Maliyet Kontrol ve Planlama Sorumlu Uzmanı, Depo Memuru, Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni, Müşteri Yöneticisi, Üretim Uzman Yardımcısı, Satış Sorumlusu, Müşteri İlişkileri Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, Bakım Uzman Yardımcısı, Ürün Geliştirme Mühendisi, Güvenlik Görevlisi, Mekanik Bakım Uzmanı, Satın Alma Uzmanı, Laboratuvarlar Yöneticisi, Satış Sorumlusu - Grup Dışı, Üretim Planlama ve Kontrol Sorumlu Uzmanı, Stratejik Planlama Uzmanı, Stok ve Depo Sistemleri Yöneticisi, İşyeri Hemşiresi

ALIM YAPILACAK İLLER

İstanbul, Kocaeli, Eskişehir, Ankara, Kayseri ,Bursa, İzmir, Yalova, Balıkesir, Muğla

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az lise mezunu olmak (pozisyonlara göre), erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, MS Office programlarına hakim olmak, sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak, tercihen alanında deneyimli olmak.

BAŞVURULARIN ALINMA SÜRECİ

Eczacıbaşı, personel alım ilanına başvurular alım yapılacak il ve pozisyonlara göre değişkenlik gösteriyor. Başvuru sürelerini ve ilan detaylarını görüntülemek, başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/CSfQt6

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)