Eczacıbaşı Aralık Ayında Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor

Eczacıbaşı, Aralık ayında 104 açık pozisyonda en az lise mezunu yüzlerce personel alımı yapıyor. Eczacıbaşı personel alım ilanı detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 02.12.2017, 13:36
Eczacıbaşı Aralık Ayında Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, Aralık ayında da personel alımlarına devam ediyor.

Yayımlanan yeni ilan ile Türkiye genelinde farklı illerde ve farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere yüzlerce personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak personeller, Bursa, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere farklı illerde görevlendirilecek.

İlana bakıldığında personel alımlarının 104 açık pozisyonda yapılacağı görülüyor. Bu pozisyonlar arasında; Güvenlik Görevlisi, Şoför, Hasta Eğitim Hemşiresi, Personel Sorumlusu, Satış Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Muhasebe Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Personel Sorumlusu ve İş Güvenliği Uzmanı pozisyonları bulunuyor.

Eczacıbaşı personel alım ilanına başvuru yapacak adayların; en az lise ve dengi okul mezunu olmaları, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları, MS Office programlarına hakim olmaları ve vardiyalı çalışmalarına engel durumları olmaması gerekiyor. Ayrıca; sürücüsü belgesi olan, SAP programlarına hakim olan ve seyahat engeli olmayan adayların başvuruları kabul edilecek.

Eczacıbaşı personel alım ilanlarına başvurular, alım yapılacak pozisyonlar ve illere göre farklı tarihlerde sona erecek. Durumunuza uygun ilanları görüntülemek ve başvuru yapmak için https://goo.gl/LEqYCE linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

ECZACIBAŞI HOLDİNG

" Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 48 kuruluşu, 12.750'nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)