Eczacıbaşı En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Eczacıbaşı Holding, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu olmak şartıyla güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Detayları haberimizde bulabilirsiniz..

Eczacıbaşı En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Eczacıbaşı yayımladığı ilan ile Eczacıbaşı Holding'te istihdam edilmek üzere özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Alınacak personeller; İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilecek.

Eczacıbaşı güvenlik görevlisi alım ilanına başvuru yapacak adayların; talep edilen şartları taşımaları isteniyor. İşte detaylar:

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olmak, en az lise mezunu olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip olmak, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek.

BAŞVURULARIN ALINMASI

Eczacıbaşı personel alım ilanına başvuru yapacak adayların; 24 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/ntAeTM

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seydi Ahmet BAŞKAYA
Seydi Ahmet BAŞKAYA - 1 yıl Önce

Çalışkan tecrübeli özverili