Emirates 15,4 Bin Lira Maaşla Çalışacak Kabin Memuru Alımı Yapacak

Emirates Türkiye'den kabin memuru personel alımı için arayışa başladı. 19 Nisan'da Antalya'da düzenlenecek mülakatlar sonucunda istihdam edilecek kişilere 2 bin 660 dolar (yaklaşık 15,4 bin lira) maaş ve Dubai'de su, elektrik hizmetleri de dahil mobilyalı ücretsiz konaklama imkanı da sağlanacak.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 16.04.2019, 14:10 16.04.2019, 16:00
Emirates 15,4 Bin Lira Maaşla Çalışacak Kabin Memuru Alımı Yapacak

5 Aşamlı Mülakatla Alım Yapılacak

Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi olan Dubai merkezli Emirates Havayolları uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya genelinde işe alım etkinlikleri düzenliyor. O işe alım etkinliklerinden biri de Antalya'da kabin görevlisi alımıyla ilgili olacak. Emirates, Antalya Lara'da bir otelde 19 Nisan'da işe alım etkinliği düzenleyecek. Başvurusu kabul edilenler 7 aşamalı eğitimden geçtikten sonra Emirates filosunda yerlerini alacak. Emirates, adayların değerlendirme günü giymesi gerektiği kıyafeti de web sitesi aracılığı ile duyurdu.İşe alım süreci de CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online ingilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, web tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 aşamalı olacak.

2 Bin Dolar Maaş ve Lojman Sağlanacak

Emirates Havayolları başvurusu kabul edilenlere ekonomi 2 sınıfında işe başladıklarında ortalama 2 bin 660 dolar(15 bin 428 TL) maaş verecek. Çalıştığı uçak tipi büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi halinde kabin görevlisinin alacağı maaş da katlanacak. Başvurusu kabul edilenlere Dubai de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama ücretsiz sağlanacak. Emirates uçuş ekiplerini, Dubai'nin çeşitli yerlerinde yerleştireceği 50'den fazla bina yer alırken, iki / üç meslektaş iki ya da üç yatak odalı bir daireyi paylaşacak. Yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı da olacak. Kabin görevlisine bir yıllık ücretsiz yıllık izin bileti de verilecek. Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanacak.

Yorumlar (3)
Yusuf 6 ay önce
İşe acil ihtiyaç in var
Any 6 ay önce
Is he acil ihtyacim var
Fevzi 6 ay önce
İşe acil ihtiyacım var