Enerjisa 10 Farklı Pozisyonda İşçi ve Memur Alımı Yapacağını Duyurdu!

Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber memur ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Peki hangi pozisyonlarda alımlar yapılacak? İşte ilanlara yönelik olarak merak edilen tüm detaylar sitemizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 12.08.2018, 14:11
Enerjisa 10 Farklı Pozisyonda İşçi ve Memur Alımı Yapacağını Duyurdu!

Kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlayarak memur ve işçi alımı yapacağını açıklayan Enerjisa şirketi tarafından Türkiye genelinde alımların yapılacağı ifade edildi.

İşte ilana yönelik olarak merak edilen tüm detaylar.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

Enerjisa tarafından yayımlanan ilanlarda belirtilen kadrolar ise;

"Ticari Kayıplar Uzmanı, Teknik Ofis Mühendisi, Yatırım Planlama Uzmanı, Teknik Eğitim Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Aday Mühendis, Çağrı Merkezi Uzmanı ve İş Analisti" olarak açıklandı...

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Enerjisa tarafından yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları arasında ise;

Türk vatandaşı olmasını, yukarıda yer alan pozisyonlar için belirlenmiş eğitim şartını karşılamasını, erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olmasını, muaf sayılmasını ya da tecilli durumda olmasını, bazı pozisyonlar için istenilen sürücü belgesine sahip olmasını ve aktif araç kullanabilmesini, seyahat engeli olmamasını ve sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmesini istiyor. 

Bu şartların yanı sıra şirket adaylardan ayrıca görevlerini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunlarının olmamasını, iletişim becerisi yüksek, temsil kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk bilinci taşıyor olmasını stres altında çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu olması gerektiğine yer verildi.

Söz konusu personel alım ilanına ulaşmak ve başvuruda bulunmak için: (https://goo.gl/bF1s1y) kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak detayları öğrenebilirsiniz.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)