EnerjiSA En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Enerjisa, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 02.10.2017, 15:05
EnerjiSA En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Enerjisa, bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı il ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere en az lise mezunu personel alımları yapacağını duyurdu. İlana göre;

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Elektrik Teknikeri/Teknisyeni, Yatırım Planlama Uzmanı, İşletme Mühendisi, Mobil Vinç Operatörü, Elektrik ve Kontrol ProsesTeknisyeni, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Mekanik Bakım Mühendisi, Harita Teknikeri, Raporlama ve Performans Mühendisi, İç Denetim Süreç Yöneticisi (IT), Yatırım Planlama Uzmanı, İşletme Mühendisi, Mekanik Proses Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Satınalma Uzmanı, Genel Başvuru (Engelli) 

ALIM YAPILACAK İLLER

Ankara, İstanbul, Zonguldak, Balıkesir, Adana, Çankırı, Artvin, Kocaeli

BAŞVURACAK ADAYLARDA GENEL NİTELİKLER

En az lise mezunu olmak, Hidroelektrik Santrali Projelerinde en az 5 sene deneyimli olmak, MS Office programlarını kullanabilmek, güçlü iletişim ve analitik düşünce yapısına sahip olmak, aktif olarak araç kullanabilmek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURULARIN YAPILMASI SÜRECİ

Enerjisa personel alım ilanı başvuruları; alım yapılacak il ve pozisyona göre değişiklik gösteriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/7faZxD

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)