Enerjisa En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor

Enerjisa, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu personel alımları yapılacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar, iller ve diğer detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 27.09.2017, 16:43
Enerjisa En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor

Enerjisa, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı illerde, personel açığı olan pozisyonlarda görevlendirilmek üzere en az lise mezunu personel alımları yapacağını duyurdu.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Mekanik Bakım Mühendisi, Harita Teknikeri, Raporlama ve Performans Mühendisi, İç Denetim Süreç Yöneticisi (IT), Yatırım Planlama Uzmanı, İşletme Mühendisi, Yatırım Planlama Uzmanı, Mobil Vinç Operatörü, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Mekanik Proses Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Mekanik Bakım Teknisyeni, Elektrik Bakım Teknisyeni, I&C Uzman Bakım Teknisyeni, Muhasebe Memuru, Genel Başvuru (Engelli) 

ALIM YAPILACAK İLLER

Adana, İstanbul, Zonguldak, Çankırı, Ankara, Artvin, Balıkesir, Kocaeli

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

En az lise mezunu olmak, NETCAD, AUTOCAD ve MS Office uygulamalarına hakim olmak, sistemli, düzenli çalışmayı prensip edinmiş olmak, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş olmak, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilmek, seyahat engeli bulunmayan, arazi işlerinde çalışabilecek olmak, erkek adaylar için askerlik engeli bulunmamak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ

Enerjisa, personel alım ilanlarına başvurular, alım yapılacak il ve pozisyonlara göre değişiklik gösteriyor. Başvuru süreçleri, ilan detayları ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/sMdLwC

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)