Farklı İllerde En Az Lise Mezunu Zabıt Katibi Alınıyor

İşkur aracılığıyla ilan yayımlayan firmalara en az lise mezunu olmak şartıyla zabıt katibi alınacak. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Farklı İllerde En Az Lise Mezunu Zabıt Katibi Alınıyor

İşverenler, İşkur aracılığıyla personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlara göre; farklı illerde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu zabıt katibi alımı yapılacak.

Personeller; Sarıgül Özkara Hukuk Bürosu ve Haluk Avcı Avukatlıık bürosunda görevlendirilmek üzere alınacak. Gaziantep ve Ankara'da görev alacak personellerin bazı şartları taşımaları gerekiyor.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az lise ve dengi okul mezunu olmak, firmaya göre 21-35 ve 18-35 yaş aralığında olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek, tercihen deneyimli olmak.

ZABIT KATİBİ ALIM İLANI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

İşkur resmi sitesinde yayımlanan zabıt katibi alım ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle İşkur'a elektronik ortamda kayıt olmak gerekmektedir. İşkur'a kayıt olduktan sonra aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilana başvuru yapabilir ve detayları görüntüleyebilirsiniz:

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
qwed
qwed - 2 yıl Önce

işkur kadar berbat bir site yok hiçbir başvuruyu kabul etmiyor. ordan iş bulmak imkansız