Garanti Teknoloji Farklı Pozisyonlarda Personel Alımları Yapıyor

Garanti Teknoloji, bir ilan yayımlayarak farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımları yapacağını açıkladı.

Garanti Teknoloji Farklı Pozisyonlarda Personel Alımları Yapıyor

Garanti Teknoloji, yayımladığı ilan ile İstanbul'da, farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detayları şöyle:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Test Uzmanı / Krediler Ve Risk Takip, Sistem Mühendisi / Mobil Uç Kullanıcı Tek, Operasyon Mühendisi, İnsan Kaynakları Stajyeri, İk Analitik Ve Raporlama Stajyeri, Bilgi İşlem Destek Mühendisi, Test Uzmanı / Step İş Geliştirme, Saha Destek Uzmanı, Test Uzmanı / Temel Bankacılık, Test Uzmanı / Hazine

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az ön lisans mezunu olmak, etkin iletişim becerilerine sahip, ekip çalışması ve problem çözme konularında yetkin olmak, vardiyalı çalışma programına uyum sağlayabilecek olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartlarını taşıyan tüm adaylar, Garanti Teknoloji personel alım ilanına başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU SÜRECİ

Garanti Teknoloji, personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak pozisyonlara göre değişiyor. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyona tıklayarak başvuru sürelerini görüntüleyebilirsiniz. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/WBwpp2

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE